引き合い
日本語
4073255P-120SCJSL5X2絵Panasonic
P-120SCJSL5X2
  • 部品型番
    P-120SCJSL5X2
  • 説明
    BATTERY NICAD PACK 12.0V 1200MAH
  • ECADモデル
  • 重量
    371.49g
  • 電圧 - 定格
    12V
  • 結線スタイル
    Solder Tab
  • 構造
    Front to Back, 2 Rows x 5 Cells
  • サイズ/寸法
    1.81" L x 0.91" W x 6.69" H (46.0mm x 23.0mm x 170.0mm)
  • シリーズ
    P-120SCJS
  • 再充電可能
    Yes
  • 他の名前
    P200-L052
  • 細胞数
    10
  • 注意
    Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
  • 詳細な説明
    4/5 SC 12V Nickel Cadmium Battery Pack