引き合い
日本語
4292645RAC15-09DB-ST絵RECOM Power
RAC15-09DB-ST
  • 部品型番
    RAC15-09DB-ST
  • 説明
    AC/DC CONVERTER +/-9V 15W
  • 電圧 - 出力2
    -9V
  • 電圧 - 出力1
    9V
  • 電圧 - 絶縁
    4kV
  • 電圧 - 入力
    90 ~ 264 VAC
  • タイプ
    Enclosed
  • サイズ/寸法
    3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
  • シリーズ
    POWERLINE RAC15-B
  • 電力(ワット)
    15W
  • 他の名前
    RAC1509DBST
  • 運転温度
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • 装着タイプ
    Chassis Mount
  • 必要な最小負荷
    Lead free / RoHS Compliant
  • 特徴
    DC Input Capable, Universal Input
  • 効率
    80%
  • 詳細な説明
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 9V -9V 833mA, 833mA 90 ~ 264 VAC Input
  • 電流 - 出力(最大)
    833mA, 833mA