引き合い
日本語
2262900RAC20-09DA-ST絵RECOM Power
RAC20-09DA-ST
  • 部品型番
    RAC20-09DA-ST
  • 説明
    AC/DC CONVERTER +/-9V 20W
  • 電圧 - 出力2
    -9V
  • 電圧 - 出力1
    9V
  • 電圧 - 絶縁
    3kV
  • 電圧 - 入力
    90 ~ 264 VAC
  • タイプ
    Enclosed
  • サイズ/寸法
    4.41" L x 2.51" W x 1.08" H (111.9mm x 63.7mm x 27.5mm)
  • シリーズ
    POWERLINE RAC20-A
  • 電力(ワット)
    20W
  • 他の名前
    RAC2009DAST
  • 運転温度
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • 特徴
    DC Input Capable, Universal Input
  • 効率
    83%
  • 詳細な説明
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 9V -9V 1.12A, 1.12A 90 ~ 264 VAC Input
  • 電流 - 出力(最大)
    1.12A, 1.12A