引き合い
日本語
1909203REC6-0505DRW/R10/A/X1絵RECOM Power
REC6-0505DRW/R10/A/X1
  • 部品型番
    REC6-0505DRW/R10/A/X1
  • 説明
    DC DC CONVERTER +/-5V 6W
  • 電圧 - 出力2
    -5V
  • 電圧 - 出力1
    5V
  • 電圧 - 絶縁
    10kV
  • 電圧 - 入力(最小)
    4.5V
  • 電圧 - 入力(最大)
    9V
  • サイズ/寸法
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • シリーズ
    ECONOLINE REC6/R
  • 電力(ワット)
    6W
  • 他の名前
    REC60505DRW/R10/A/X1
  • 運転温度
    -40°C ~ 75°C
  • 特徴
    SCP, UVLO
  • 効率
    77%
  • 詳細な説明
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 500mA, 500mA 4.5V - 9V Input
  • 電流 - 出力(最大)
    500mA, 500mA