引き合い
日本語
2610893REC6-1212DRW/R10/A/CTRL絵RECOM Power
REC6-1212DRW/R10/A/CTRL
  • 部品型番
    REC6-1212DRW/R10/A/CTRL
  • 説明
    DC DC CONVERTER +/-12V 6W
  • 電圧 - 出力2
    -12V
  • 電圧 - 出力1
    12V
  • 電圧 - 絶縁
    10kV
  • 電圧 - 入力(最小)
    9V
  • 電圧 - 入力(最大)
    18V
  • サイズ/寸法
    1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • シリーズ
    ECONOLINE REC6/R
  • 電力(ワット)
    6W
  • 他の名前
    REC61212DRW/R10/A/CTRL
  • 運転温度
    -40°C ~ 75°C
  • 特徴
    Remote On/Off, SCP
  • 効率
    81%
  • 詳細な説明
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 9V - 18V Input
  • 電流 - 出力(最大)
    250mA, 250mA