引き合い
日本語
2633046PFS35-15KF1絵Riedon
PFS35-15KF1
  • 部品型番
    PFS35-15KF1
  • 説明
    RES SMD 15K OHM 1% 35W TO263
  • ECADモデル
  • 公差
    ±1%
  • 温度係数
    ±50ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
  • パネルのモード
    15 kOhms
  • 電力(ワット)
    35W
  • 運転温度
    -55°C ~ 155°C
  • 高さ - 着席(最大)
    0.185" (4.70mm)
  • 詳細な説明
    15 kOhms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film