引き合い
日本語
TCSD-25-D-09.85-01-R
引き合い
在庫あり
500+
  • 部品型番
    TCSD-25-D-09.85-01-R
  • 説明
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • ピッチ - コネクタ
    0.079" (2.00mm)
  • ピッチ - ケーブル
    0.039" (1.00mm)
  • ポジション数
    50
  • 長さ
    0.821' (250.19mm, 9.85")
  • 詳細な説明
    50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.821' (250.19mm, 9.85")