引き合い
日本語
8D025F29SA
  • 部品型番
    8D025F29SA
  • 説明
    8D 29C 29#16 SKT RECP
  • シェルフィニッシュ
    Nickel
  • オリエンテーション
    A
  • 運転温度
    -65°C ~ 200°C
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • 詳細な説明
    29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • 定格電流
    13A