引き合い
日本語
8D025W29SC
  • 部品型番
    8D025W29SC
  • 説明
    8D 29C 29#16 SKT RECP
  • シェルフィニッシュ
    Olive Drab Cadmium
  • オリエンテーション
    C
  • 運転温度
    -65°C ~ 175°C
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • 詳細な説明
    29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • 定格電流
    13A