引き合い
日本語
JBXFC2G19MSSDSMR
  • 部品型番
    JBXFC2G19MSSDSMR
  • 説明
    CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
  • ECADモデル
  • 定格電圧
    660V
  • 終了
    Solder Cup
  • シェルサイズ - インサート
    2
  • 運転温度
    -40°C ~ 125°C
  • ポジション数
    19
  • 装着タイプ
    Free Hanging (In-Line), Right Angle
  • 保護等級
    IP40
  • 特徴
    Backshell, Boot Adapter
  • 詳細な説明
    19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • 定格電流
    5A