引き合い
日本語
819639
JBXPC2G12FWSDSR
  • 部品型番
    JBXPC2G12FWSDSR
  • 説明
    CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
  • ECADモデル
  • 定格電圧
    830V
  • シェルサイズ - インサート
    2
  • 運転温度
    -40°C ~ 125°C
  • ポジション数
    12
  • 装着タイプ
    Free Hanging (In-Line)
  • 保護等級
    IP40
  • 特徴
    Backshell
  • 詳細な説明
    12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Gold
  • 定格電流
    7A