引き合い
日本語
483311RMCF1210FT88K7絵Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT88K7
  • 部品型番
    RMCF1210FT88K7
  • 説明
    RES 88.7K OHM 1% 1/3W 1210
  • ECADモデル
  • 公差
    ±1%
  • 温度係数
    ±100ppm/°C
  • サプライヤデバイスパッケージ
  • サイズ/寸法
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • パネルのモード
    88.7 kOhms
  • 電力(ワット)
    0.333W, 1/3W
    1210 (3225 Metric)
  • 他の名前
    RMCF1210FT88K7-ND
    RMCF1210FT88K7TR
  • 運転温度
    -55°C ~ 155°C
    22 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.028" (0.70mm)
  • 詳細な説明
    88.7 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film