まず  ページ > プロダクトセンター > 抵抗器 > 貫通穴抵抗 > RNV14FAL510K
引き合い
日本語
5836140RNV14FAL510K絵Stackpole Electronics, Inc.
RNV14FAL510K
  • 部品型番
    RNV14FAL510K
  • 説明
    RES MF HV .25W 510K OHM 1% AXIAL
  • ECADモデル
  • 公差
    ±1%
  • 温度係数
    ±200ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
  • パネルのモード
    510 kOhms
  • 電力(ワット)
    0.25W, 1/4W
  • パッケージング
    Cut Tape (CT)
  • 他の名前
    RNV14FAL510KCT
  • 運転温度
    -55°C ~ 155°C
  • 詳細な説明
    510 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film