引き合い
日本語
6028921SM6227FT15L0絵Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT15L0
  • 部品型番
    SM6227FT15L0
  • 説明
    RES 0.015 OHM 1% 3W 6227
  • ECADモデル
  • 公差
    ±1%
  • サイズ/寸法
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • パネルのモード
    15 mOhms
  • 電力(ワット)
    3W
    6227 J-Lead
  • 運転温度
    -55°C ~ 275°C
  • 終端の数
    2
  • 水分感受性レベル(MSL)
    1 (Unlimited)
  • メーカーの標準リードタイム
    18 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.265" (6.73mm)
  • 特徴
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • 故障率
  • 詳細な説明
    15 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound