引き合い
日本語
2628941L18P030D15絵Tamura
L18P030D15
引き合い
在庫あり
600+
  • 部品型番
    L18P030D15
  • 説明
    SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC
  • ECADモデル
  • 電源電圧 -
    ±15V
  • 他の名前
    MT7317
    S1-L18P030D15EY
  • 運転温度
    -30°C ~ 80°C
  • 直線性
    ±1%
    Lead free / RoHS Compliant
  • 周波数
    DC ~ 100kHz
  • 詳細な説明
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
  • 電流 - 供給(最大)
    15mA
  • 電流 - センシング
    30A