引き合い
日本語
210-12LPSF
引き合い
在庫あり
1005+
  • 部品型番
    210-12LPSF
  • 説明
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • 定格電圧
    20VDC
  • ピッチ
    0.100" (2.54mm), Full
  • 他の名前
    210012LPSF
    21012LPSF
    210B012LPSF
  • 運転温度
    -40°C ~ 85°C
  • ポジション数
    12
  • 長さ
    1.258" (31.95mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • ボード上の高さ
    0.180" (4.57mm)
  • 詳細な説明
    Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • 定格電流
    100mA