引き合い
日本語
DPA120020-P5/R-SZ
  • 部品型番
    DPA120020-P5/R-SZ
  • 説明
    AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
  • 電圧 - 出力
    12VAC
  • 電圧 - 入力
    120VAC
  • 電力(ワット)
    2W
  • 出力コネクタ
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • 他の名前
    DPA120020P5/RSZ
  • 詳細な説明
    12VAC 200mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • 電流 - 出力(最大)
    200mA