引き合い
日本語
DDMAM78SM
  • 部品型番
    DDMAM78SM
  • 説明
    CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
    5 (DD, D) High Density
  • シェル素材、仕上げ
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • 運転温度
    -55°C ~ 150°C
  • 行数
    4
  • ポジション数
    78
  • 装着タイプ
    Panel Mount, Through Hole
  • 詳細な説明
    78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • 定格電流
    7.5A