引き合い
日本語
997301DP4RSA60E20B8絵Crydom
DP4RSA60E20B8
  • 部品型番
    DP4RSA60E20B8
  • 説明
    RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
  • ECADモデル
  • 電圧 - 負荷
    1 ~ 48 V
  • 電圧 - 入力
    18 ~ 32VDC
  • 負荷電流
    20A