引き合い
日本語
1797875GNR35DHR絵Crydom
GNR35DHR
引き合い
在庫あり
10+
  • 部品型番
    GNR35DHR
  • 説明
    SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
  • ECADモデル
  • 電圧 - 負荷
    48V ~ 600V
  • 電圧 - 入力
    4 ~ 32VDC
  • 出力タイプ
    AC
  • 負荷電流
    35A