引き合い
日本語
3800996GNR30DCZ絵Crydom
GNR30DCZ
引き合い
在庫あり
1+
  • 部品型番
    GNR30DCZ
  • 説明
    SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
  • ECADモデル
  • 電圧 - 負荷
    48V ~ 600V
  • 電圧 - 入力
    4 ~ 32VDC
  • 出力タイプ
    AC, Zero Cross
  • 他の名前
    GNR30DCZ-ND
  • 負荷電流
    30A