引き合い
日本語
6322180LVD75A80絵Crydom
LVD75A80
引き合い
在庫あり
1+
  • 部品型番
    LVD75A80
  • 説明
    SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V
  • ECADモデル
  • 電圧 - 負荷
    3V ~ 75V
  • 電圧 - 入力
    11 ~ 11.5VDC
    DC
  • 他の名前
    CC1786
  • オン抵抗(最大)
    8 mOhms
  • 負荷電流
    80A
    Lead free / RoHS Compliant
  • 詳細な説明
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
  • 回路
    SPST-NO (1 Form A)
LVD75A80H
LVD75A80H