引き合い
日本語
B25620B1706K321
引き合い
在庫あり
24+
  • 部品型番
    B25620B1706K321
  • 説明
    CAP FILM 70UF 10% 1.32KVDC SCREW
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    1320V (1.32kV)
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    2.953" Dia (75.00mm)
  • 運転温度
    -55°C ~ 70°C
    16 Weeks
  • リード間隔
    1.260" (32.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    2.795" (71.00mm)
  • 詳細な説明
    70µF Film Capacitor 1320V (1.32kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • キャパシタンス
    70µF