引き合い
日本語
B25620B707K882
引き合い
在庫あり
16+
  • 部品型番
    B25620B707K882
  • 説明
    CAP FILM 700UF 10% 880VDC SCREW
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    880V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    4.567" Dia (116.00mm)
  • 他の名前
    B25620B 707K882
    B25620B0707K882
  • 運転温度
    -55°C ~ 75°C
    16 Weeks
  • リード間隔
    1.260" (32.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    3.780" (96.00mm)
  • 詳細な説明
    700µF Film Capacitor 880V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • キャパシタンス
    700µF