引き合い
日本語
B25838L4156K4
  • 部品型番
    B25838L4156K4
  • 説明
    CAP FILM 15UF 10% 600VAC SCREW
  • 定格電圧 - AC
    600V
  • 公差
    ±10%
  • 終了
    Threaded, Male
  • サイズ/寸法
    3.118" Dia (79.20mm)
  • シリーズ
    B25838
  • 他の名前
    B25838L4156K 4
    B25838L4156K004
  • 運転温度
    -25°C ~ 85°C
  • リード間隔
    1.378" (35.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    7.638" (194.00mm)
  • 詳細な説明
    15µF Film Capacitor 600V Radial, Can
  • キャパシタンス
    15µF