引き合い
日本語
B25838K4475K9
  • 部品型番
    B25838K4475K9
  • 説明
    CAP FILM 4.7UF 600VAC QC TERM
  • 定格電圧 - AC
    600V
  • 公差
    ±10%
  • 終了
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • サイズ/寸法
    1.575" Dia (40.00mm)
  • シリーズ
    B25838
  • 他の名前
    B25838K4475K 9
    B25838K4475K009
  • 運転温度
    -25°C ~ 85°C
  • リード間隔
    1.378" (35.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    3.740" (95.00mm)
  • 詳細な説明
    4.7µF Film Capacitor 600V Radial, Can
  • キャパシタンス
    4.7µF