引き合い
日本語
3565550B32023A3563M289絵EPCOS
B32023A3563M289
引き合い
在庫あり
2720+
  • 部品型番
    B32023A3563M289
  • 説明
    CAP FILM 0.056UF 20% 300VAC RAD
  • 定格電圧 - AC
    300V
  • 公差
    ±20%
  • サイズ/寸法
    1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
  • シリーズ
    B32023
  • パッケージング
    Tape & Box (TB)
  • 運転温度
    -40°C ~ 110°C
    34 Weeks
  • リード間隔
    0.886" (22.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.591" (15.00mm)
  • 詳細な説明
    0.056µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    0.056µF