引き合い
日本語
5965464B32232A1154K絵EPCOS
B32232A1154K
  • 部品型番
    B32232A1154K
  • 説明
    CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC AXIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    100V
  • 定格電圧 - AC
    63V
  • 公差
    ±10%
  • シリーズ
    B32232
  • パッケージ/ケース
    Axial
  • 他の名前
    Q5572544
  • 運転温度
    -40°C ~ 100°C
  • 誘電材料
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
  • 詳細な説明
    0.15µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
  • キャパシタンス
    0.15µF