引き合い
日本語
2016251B32926H3156M絵EPCOS
B32926H3156M
引き合い
在庫あり
1+
  • 部品型番
    B32926H3156M
  • 説明
    CAP FILM 15UF 20% 305VAC RADIAL
  • 定格電圧 - AC
    305V
  • 公差
    ±20%
  • サイズ/寸法
    1.654" L x 1.299" W (42.00mm x 33.00mm)
  • シリーズ
    B32926
  • 評価
    AEC-Q200, X2
  • パッケージング
    Bulk
  • 他の名前
    B32926H3156M000
  • 運転温度
    -40°C ~ 110°C
  • リード間隔
    1.476" (37.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    1.890" (48.00mm)
  • 特徴
  • 誘電材料
    Polypropylene (PP), Metallized
  • 詳細な説明
    15µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    15µF