引き合い
日本語
2425917B81122A1333M絵EPCOS
B81122A1333M
  • 部品型番
    B81122A1333M
  • 説明
    CAP FILM 0.033UF 20% 250VAC RAD
  • 定格電圧 - AC
    250V
  • 公差
    ±20%
  • サイズ/寸法
    0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
  • シリーズ
    B81122
  • 他の名前
    B81122A1333M000
  • 運転温度
    -40°C ~ 100°C
  • リード間隔
    0.591" (15.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.689" (17.50mm)
  • 特徴
  • 誘電材料
    Polypropylene (PP)
  • 詳細な説明
    0.033µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial
  • キャパシタンス
    0.033µF