引き合い
日本語
HFA1110EVAL
  • 部品型番
    HFA1110EVAL
  • 説明
    EVALUATION PLATFORM HFA1110
  • ECADモデル
  • 電圧 - 電源、シングル/デュアル(±)
    9 V ~ 11 V, ±4.5 V ~ 5.5 V
  • 使用IC /部品
    HFA1110
  • 供給コンテンツ
    Board(s)
  • スルーレート
    1300 V/µs
  • シリーズ
  • 出力タイプ
    Single-Ended
  • 水分感受性レベル(MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • 詳細な説明
    HFA1110 1 - Single Channels per IC Buffer Amplifier Evaluation Board
  • 電流 - 供給(メインIC)
    21mA
  • 電流 - 出力/チャンネル
    60mA
    1 - Single
  • 基板タイプ
    Fully Populated
  • アンプタイプ
    Buffer
  • -3dB帯域幅
    850MHz