引き合い
日本語
483994G1238L48B-FSR絵Mechatronics
G1238L48B-FSR
引き合い
在庫あり
100+
  • 部品型番
    G1238L48B-FSR
  • 説明
    FAN AXIAL 120X38MM 48VDC
  • ECADモデル
  • 38.00mm
  • 電圧 - 定格
    48VDC
  • 静圧
    0.240 in H2O (59.8 Pa)
  • サイズ/寸法
    Square - 119mm L x 119mm H
  • RPM
    2400 RPM
  • 運転温度
  • ノイズ
    38.0 dB(A)
  • 定格電流
    0.130A