引き合い
日本語
4628517189-037-613R571絵NorComp
189-037-613R571
引き合い
在庫あり
1+
  • 部品型番
    189-037-613R571
  • 説明
    CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
    Tray
  • 他の名前
    1037MME
    189037613R571
  • 運転温度
    -55°C ~ 105°C
  • フランジ特長
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • 特徴
    Board Lock, Grounding Indents, Shielded
  • 詳細な説明
    37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
  • 定格電流
    5A
  • コンタクト材質
    Brass
  • コネクタタイプ
    Plug, Male Pins
  • バックセット間隔
    0.318" (8.08mm)
説明: CONN TERM BLOCK 2POS 5MM