引き合い
日本語
ECW-F4473JLB
引き合い
在庫あり
300+
  • 部品型番
    ECW-F4473JLB
  • 説明
    CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    400V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±5%
  • サイズ/寸法
    0.492" L x 0.244" W (12.50mm x 6.20mm)
  • シリーズ
    ECW-F(L)
  • 他の名前
    ECWF4473JLB
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
  • リード間隔
    0.295" (7.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.551" (14.00mm)
  • 詳細な説明
    0.047µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    0.047µF