引き合い
日本語
ECW-HC3F362JQ
引き合い
在庫あり
2000+
  • 部品型番
    ECW-HC3F362JQ
  • 説明
    CAP FILM 3600PF 5% 3KVDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    3000V (3kV)
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±5%
  • サイズ/寸法
    1.016" L x 0.283" W (25.80mm x 7.20mm)
  • シリーズ
    ECW-H(C)
  • 評価
  • パッケージング
    Bulk
  • 他の名前
    ECWHC3F362JQ
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
    15 Weeks
  • リード間隔
    0.886" (22.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.744" (18.90mm)
  • 詳細な説明
    3600pF Film Capacitor 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    3600pF