引き合い
日本語
3152465G12C1100絵Red Lion Controls
G12C1100
  • 部品型番
    G12C1100
  • 説明
    HMI TOUCHSCREEN 12.0" COLOR
  • ECADモデル
  • 電源電圧 -
    10 ~ 30VDC
  • タイプ
    Touchscreen
  • サイズ - 表示
    12.0"
  • シリーズ
    Graphite™
  • 他の名前
    G12C1100-ND
    RLC581
  • 運転温度
    -20°C ~ 60°C