引き合い
日本語
GL10-N4212
  • 部品型番
    GL10-N4212
  • 説明
    SEN PHT M12 4-PIN BKT P250
  • 電源電圧 -
    10 V ~ 30 V
  • 検出距離
    3.150" ~ 590.551" (80mm ~ 15m)
  • 運転温度
    -30°C ~ 60°C (TA)