引き合い
日本語
JBXHH2G19FPSDS
  • 部品型番
    JBXHH2G19FPSDS
  • 説明
    CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
  • ECADモデル
  • 定格電圧
    660V
  • 終了
    Solder
  • シェルサイズ - インサート
    2
  • 運転温度
    -40°C ~ 125°C
  • ポジション数
    19
  • 装着タイプ
    Panel Mount, Through Hole
  • 取り付け機能
    Bulkhead - Rear Side Nut
  • 保護等級
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 詳細な説明
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
  • 定格電流
    5A