引き合い
日本語
JBXHH2G19FSSDSR
  • 部品型番
    JBXHH2G19FSSDSR
  • 説明
    CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
  • ECADモデル
  • 定格電圧
    660V
  • 終了
    Solder Cup
  • シェルサイズ - インサート
    2
  • 運転温度
    -40°C ~ 125°C
  • ポジション数
    19
  • 装着タイプ
    Panel Mount
  • 取り付け機能
    Bulkhead - Rear Side Nut
    UL94 V-0
  • メーカーの標準リードタイム
    17 Weeks
  • 保護等級
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 詳細な説明
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • 定格電流
    5A