引き合い
日本語
3358686SM4124JT24R0絵Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JT24R0
  • 部品型番
    SM4124JT24R0
  • 説明
    RES 24 OHM 5% 2W 4124
  • ECADモデル
  • 公差
    ±5%
  • 温度係数
    ±20ppm/°C
  • サプライヤデバイスパッケージ
  • サイズ/寸法
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • パネルのモード
    24 Ohms
  • 電力(ワット)
    2W
  • 他の名前
    SM 2 24 5% R
    SM2245%R
    SM2245%R-ND
    SM224JR
    SM224JR-ND
  • 運転温度
    -55°C ~ 275°C
  • 終端の数
    2
  • 水分感受性レベル(MSL)
    1 (Unlimited)
  • メーカーの標準リードタイム
    18 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.195" (4.95mm)
  • 特徴
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • 故障率
  • 詳細な説明
    24 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound