引き合い
日本語
HM51-151KLF
  • 部品型番
    HM51-151KLF
  • 説明
    FIXED IND 150UH 2A 129 MOHM TH
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm)
  • 運転温度
    -55°C ~ 105°C
    1kHz
  • インダクタンス
    150µH
  • 詳細な説明
    150µH Unshielded Inductor 2A 129 mOhm Max Axial
  • 直流抵抗(DCR)
    129 mOhm Max
  • 定格電流
    2A
  • 電流 - 飽和
    2.22A