引き合い
日本語
HM51-182KLF
  • 部品型番
    HM51-182KLF
  • 説明
    FIXED IND 1.8MH 570MA 1.56 OHM
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm)
  • 運転温度
    -55°C ~ 105°C
    1kHz
  • インダクタンス
    1.8mH
  • 詳細な説明
    1.8mH Unshielded Inductor 570mA 1.56 Ohm Max Axial
  • 直流抵抗(DCR)
    1.56 Ohm Max
  • 定格電流
    570mA
  • 電流 - 飽和
    640mA