引き合い
日本語
6097282CP2-HSB110-2絵3M
CP2-HSB110-2
  • 部品型番
    CP2-HSB110-2
  • 説明
    CONN SHROUD CPCI 2MM TYPE B 22
  • シリーズ
    MetPak™ CP2
  • ピッチ
    0.079" (2.00mm)
  • パッケージング
    Bulk
  • 他の名前
    3M5585
    CP2HSB1102
  • 行数
    5
  • ポジション数
    110
  • 注意
    Contacts Not Included
  • 装着タイプ
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • 特徴
  • 詳細な説明
    110 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole