引き合い
日本語
606874VOF-120-12絵CUI, Inc.
VOF-120-12
引き合い
在庫あり
54+
  • 部品型番
    VOF-120-12
  • 説明
    AC/DC CONVERTER 12V 120W
  • 電圧 - 出力1
    12V
  • 電圧 - 絶縁
    3kV
  • 電圧 - 入力
    90 ~ 277 VAC
  • サイズ/寸法
    5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
  • シリーズ
    VOF-120
  • 電力(ワット)
    120W
  • 他の名前
    VOF12012
  • 運転温度
    -20°C ~ 60°C (With Derating)
  • 装着タイプ
    Chassis Mount
  • 水分感受性レベル(MSL)
    1 (Unlimited)
  • 必要な最小負荷
    Lead free / RoHS Compliant
  • 特徴
    Adjustable Output, Universal Input
  • 効率
    85%
  • 詳細な説明
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 10A 90 ~ 277 VAC Input
  • 電流 - 出力(最大)
    10A