引き合い
日本語
B25620B0977K883
引き合い
在庫あり
64+
  • 部品型番
    B25620B0977K883
  • 説明
    CAP FILM 970UF 10% 900VDC SCREW
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    900V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    4.567" Dia (116.00mm)
  • 他の名前
    B25620B 977K883
    B25620B977K883
  • 運転温度
    -55°C ~ 75°C
    14 Weeks
  • リード間隔
    1.969" (50.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    4.724" (120.00mm)
  • 特徴
  • ESR(等価直列抵抗)
    1.9 mOhms
  • 詳細な説明
    970µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • キャパシタンス
    970µF