引き合い
日本語
5144081B25620B1167K321絵EPCOS
B25620B1167K321
引き合い
在庫あり
64+
  • 部品型番
    B25620B1167K321
  • 説明
    CAP FILM 160UF 1.32KVDC SCREW
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    1320V (1.32kV)
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±10%
  • サイズ/寸法
    3.346" Dia (85.00mm)
  • 運転温度
    -55°C ~ 85°C
    12 Weeks
  • リード間隔
    1.260" (32.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    4.803" (122.00mm)
  • 詳細な説明
    160µF Film Capacitor 1320V (1.32kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • キャパシタンス
    160µF