引き合い
日本語
NH00CM50
  • 部品型番
    NH00CM50
  • 説明
    FUSE SQUARE 50A 500VAC/440VDC
  • 定格電圧 - DC
    440V
  • 定格電圧 - AC
    500V
  • サイズ/寸法
    2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm)
  • 定格電流
    50A