引き合い
日本語
6471249MR8032E24B2-FSR絵Mechatronics
MR8032E24B2-FSR
引き合い
在庫あり
100+
  • 部品型番
    MR8032E24B2-FSR
  • 説明
    FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
  • ECADモデル
  • 32.00mm
  • 電圧 - 定格
    24VDC
  • 終了
    3 Wire Leads
  • 静圧
    0.890 in H2O (221.7 Pa)
  • サイズ/寸法
    Square - 80mm L x 80mm H
  • 特徴
    Auto Restart, Locked Rotor Sensor
  • 定格電流
    0.430A