引き合い
日本語
191-025-113L591
  • 部品型番
    191-025-113L591
  • 運転温度
    -55°C ~ 125°C
  • フランジ特長
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • 特徴
    Grounding Indents, Shielded
  • 詳細な説明
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • 定格電流
    5A