引き合い
日本語
4351695ECW-F2564HAB絵Panasonic
ECW-F2564HAB
引き合い
在庫あり
600+
  • 部品型番
    ECW-F2564HAB
  • 説明
    CAP FILM 0.56UF 3% 250VDC RADIAL
  • ECADモデル
  • 定格電圧 - DC
    250V
  • 定格電圧 - AC
  • 公差
    ±3%
  • サイズ/寸法
    0.713" L x 0.272" W (18.10mm x 6.90mm)
  • 他の名前
    ECWF2564HAB
  • 運転温度
    -40°C ~ 105°C
  • リード間隔
    0.295" (7.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • 高さ - 着席(最大)
    0.705" (17.90mm)
  • 詳細な説明
    0.56µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • キャパシタンス
    0.56µF